Resultater

Klikk på linken under for å se resultater (turrenn) fra Tour de Tomtvatnet Vinterfestival 1. april, Frolfjellet.

RESULTATER

Resultatliste Tour de Tomtvatnet Ski,01.04.2017
K17-18
1,Louise Ronglan, Ronglan IL, 1:16:55,
K31-35
1,Mari Riseth Guin, Intersport, 1:12:48,
M19-20
1,Sverre Dahlen Aspenes, Skatval Skilag – Ski, 59:05,
2,Johannes Strand, Leirådal IL, 1:15:09,
M21-25
1,Carl Petter Lyngen, Frol IL, 1:10:03,
2,Mathias Røe, Rambøll AS, 1:12:38,
M26-30
1,Jon Sivertsen, Leirådal IL, 1:04:18,
2,Lars Erik Vandsvik, Ytterøy IL, 1:06:18,
M31-35
1,Vegard Wist, Sp. kl. Nessegutten, 1:17:19,
M41-45
1,Stein Otto Bjøreng, Leirådal IL, 1:08:16,
2,Frank Robert Rysgård, Frol IL, 1:27:11,
M46-50
1,Arild Olav Sagvold, Leirådal IL, 59:05,
2,Bjarne Johansen, IL StjørdalsBlink, 1:03:57,
3,Erling Andreas Ronglan, Ronglan IL, 1:16:55,
4,Arne Lorås, Sp. kl. Nessegutten, 1:17:55,
5,Per Anders Røstad, Frol IL, 1:31:46,
M51-55
1,Kjell Stokkan, IL Aasguten, 1:03:37,
2,Ove Kvam, Kvam Agentur AS, 1:24:03,
3,Atle Skjerve, Ytterøy IL, 1:26:33,
M56-60
1,Roger Dullum, IL StjørdalsBlink, 1:06:06,
TdT Barneklasse
 Robin Julnes, NOTEAM,
 Mariell Julnes, NOTEAM,
 Ulrik Pedersen, NOTEAM,
 Nora Reinholtsen, NOTEAM,
 Håkon Reinholtsen, NOTEAM,
 Tiril Dalen, NOTEAM,
 Anton Kristiansen, NOTEAM,
 Sander Matberg, NOTEAM,
 Johannes Matberg, NOTEAM,
 Odin By Strøm, NOTEAM,
 Ada Lerstad Brekkan, NOTEAM,
 Filip Lerstad Brekkan, NOTEAM,
 Petter Løvås Valstad, NOTEAM,
 Alexandra Walseth, NOTEAM,
 Oskar Sverdrup, NOTEAM,
 Pernille Sverdrup, NOTEAM,
 Lasse Hoff, NOTEAM,
 Tore Hoff, NOTEAM,
 Maria Lorås, NOTEAM,
 Alia Rønning Radwan, NOTEAM,
 Leon Johannes Ness, NOTEAM,
 Leah Veimo, NOTEAM,
 Johannes Alstad, NOTEAM,
Trim 05 km
 Trygve Munkeby, Frol IL,
 Sivert Munkeby, Frol IL,
 Trine Munkeby, Frol IL,
 Elise Burmo, Markabygda IL,
 Martine Sørmo, Markabygda IL,
 Sivert Løvås Valstad, Frol IL,
 Dagfinn Valstad, Frol IL,
 Mathias Hogstad, Frol IL,
 Jonas Hogstad, Frol IL,
 Svein Erik Hogstad, Frol IL,
 Jenny Talseth, Frol IL,
 Amanda Talseth, Frol IL,
 Edvard Talseth, Frol IL,
 Maria Kristine Lorås, Sp. kl. Nessegutten,
 Åse Lorås, Sp. kl. Nessegutten,
 Anny Marit Svendsen, Frol IL,
 Ida Frøya Svendsen, Frol IL,
 Luna Johanne Bystrøm, Frol IL,
 Kjersti Nordberg, Vinne skilag,
 Magnus Nordberg, Vinne skilag,
 Erlend Nordberg, Vinne skilag,
 Øyvind Dalen, Vinne skilag,
 Tobias Brekken Guin, Sp. kl. Nessegutten,
 Linnea Brekken Guin, Sp. kl. Nessegutten,
 Terje Guin, Sp. kl. Nessegutten,
 Marita Brekken, Sp. kl. Nessegutten,
 Kirsten Riset, Sp. kl. Nessegutten,
 Kornelius Heimro-Sunde, Sp. kl. Nessegutten,
 Erik Sunde, Sp. kl. Nessegutten,
Trim 22 km
 Harry Gilberg, Team Adonai,
 Inger Lise Winje, Markabygda IL,
 Johannes Sandberg Håbrekke, Skogn IL,
 Pål Brørs, Sp. kl. Nessegutten,
 Jan Arve Svendgård, Skogn IL,
 Svenn-Erik Guddingsmo, Frol IL,
 Mathea Guddingsmo, Frol IL,
 Lars Bedin, Skogn IL,
 Siri Woldseth Brørs, Sp. kl. Nessegutten,
 Vegard Knudsen, Skogn IL,
 Roger Svendgård, Frosta IL,
 Tore Lan, Frol IL,
 Iver Gjedrem Lund, Vinne skilag,
 Olav Gjedrem Lund, Vinne skilag,
 John Arne Lian, Frol IL,
 Jan Skjevik, Skogn IL,
 Einar Johan Svendgård, Skogn IL,
 Torstein Gustavsen, Sp. kl. Nessegutten,
 Lisbeth Ressem, Sp. kl. Nessegutten,
 Tove Kjeldsen, Frol IL,
 Ingvar Vinje, Markabygda IL,
 Odd Ivar Sørmo, Frol IL,
 Iver Olaussen, Byåsen IL,
 Jon Olaf Olaussen, Hommelvik IL,
 Ole Petter Stavrum, Frol IL,
 Ståle Matberg, Frol IL,